Pinkman x Mannequin x ADE

Elektronisch

24

October

LOCATION:
ZAAL
TUINKAMER
ETAGE
doors:
20:30
show:
21:00

Voor het Amsterdam Dance Event van dit jaar bundelen Pinkman en Mannequin Records hun krachten voor een avond in Cinetol op 24 oktober. Beide labels hebben al lang hun eigen plek in de underground veroverd en promoten een rauwe, ongepolijste en zeer persoonlijke elektronische stijl. Deze avond brengt hun werelden samen in één ruimte.

Liveoptredens worden verzorgd door Silver Tears, wiens zware, vervormde interpretatie van industriële elektronica de toon zet, en Alessandro Adriani, die zijn eigen donkere en stuwende sound presenteert, gevormd door zijn jarenlange ervaring aan het roer van Mannequin. Achter de draaitafels zet Marsman, de oprichter van Pinkman, zijn reputatie voor messcherpe selecties voort, terwijl Camy Huot de line-up completeert met een set die de brug slaat tussen experimentele grenzen en clubdynamiek.

ADE creëert altijd ongewone combinaties, maar deze voelt bijzonder natuurlijk aan. Zowel Pinkman als Mannequin opereren op instinct in plaats van op trend, verbonden door een liefde voor muziek die even confronterend, futuristisch als emotioneel klinkt. Verwacht intensiteit, zweet en een zaal vol mensen die op dezelfde frequentie zijn afgestemd.

INSTAGRAM

koop
vanaf
15,00
*
misschien vind je dit ook interessant